Fotogaléria,  je miesto kde sa budeme snažiť Vám ponúknuť celkový prehľad všetkého, čo by Vás mohlo zaujímať ohľadne domu, záhrady, teda interiéru aj exteriéru. e miesto, kde si môžete nájsť inšpiráciu pre Váš vysnívaný domov.  Tu si nájdete čo sa Vám páči a čo nie, tu si svoju predstavu môžete ľahko bez zbytočných hľadaní  pekne poporiadku pozrieť. Pozrite si naše články o realizácií provensálskeho domu, inšpirujte sa ako si zariadiť interiér domu vo vidieckom štýle a pohľadte svoju dušu pri ohľade na článok navrhujeme a realizujeme záhrady.

Napište alebo zavolajte  nám,  my Vám pošleme cenník a  poradíme ako ďalej...

Kuchyňa

Záhrada

Nábytok

Vitráže

 

3 Comments

 

 1. 27. marca 2013  14:44 by Julka Odpovedať

  Dobrý deň,
  viete mi poradiť tehlový obklad, ktorý by som mohla použiť na obloženie jednej steny v interiéri? Veľmi sa mi to páči a podľa mojej predstavy by to malo byť niečo v svetlej farbe. Poraďte prosím nejakého výrobcu za primeranú cenu.
  Ďakujem

 2. 24. júla 2013  19:34 by Sylvia Hasprova Odpovedať

  Dobry den, zaujimalo by ma, ci mate v ponuke viacero fotografii exteriu domov.. V blizkej buducnosti planujeme stavat dom prave v podobnom style a hladame inspiraciu..
  Dakujem.
  Hasprova

 3. 28. apríla 2015  21:03 by Pavol Slezák Odpovedať

  Dobrý deň, volám sa Pavol Slezák a zaoberáme sa výrobou exteriérových a interiérových prvkov z liateho pieskovca. Vyrábame portále, okenné rámy, parapety, obklady dlažby, stĺpy, oblúky, krby, záhradné prvky atď. to všetko aj v Toskánskom aj v Provensálskom štýle. Viac na stránke www.liatypieskovec.sk , alebo tel. 0917 977 283
  S pozdravom Slezák

Leave a reply

 

Your email address will not be published.